Barang
27-11-2005, 15:37
Rode Hoek Blauwe hoek
1 Chantal Colijn Sokudo Gym S vs Simone Gijsbers van Wijk Everybody Gym S WOP
WOP 2 Alex Spil Sokudo Gym N vs Unal Bulut Jager/Sarac N
WOP 3 Ramona van Hoorn Sokudo Gym S vs cARMEN V dINTELEN Everybody Gym S
WOP 4 Pieter Buisman Sokudo Gym C vs Ilias Elmare Jurojin C
WOP 5 Romano Morjoner Everybody Gym J vs Robin v Roosmalen Sportschool Roosmalen J
MEDINT 6 Peter v Brummelen Top Team Beverwijk N vs Michael Sjiem-Fat Clyde v Dams N
7 José Shoo Massive Gym N vs Nicky Vink Sportschool Roosmalen N MEDINT
8 Edwin HeinenÂ* Cool Gym N vs Dennis Haverlag Everybody Gym N WOP
ON 9 Estaban van Goor Sokudo Gym N vs ohoud El Bacha N ON
KO 10 Erkan Karakas Sokudo Gym N vs Emnah Poluskv Top Team Beverwijk N
11 Keeley Hebden Sokudo Gym N vs junaddy FF Carbin N WOP
12 Danny Baron Sokudo Gym N vs Rick Schipper Cairo Kickboksing N WOP
WOP 13 Alex Lindeboom Sokudo Gym N vs Ali Afkiran Jager/Sarac N
14 Franklin Leek Sokudo Gym N vs Friso Vogelzang Cairo Kickboksing N WTKO
WOP 15 Tino Dekker Sokudo Gym N vs Adam Clyde v Dams N
WOP 16 Poyan Saidlou Everybody Gym N vs cEDRIC sHIRINO Jager/Sarac N
vs
Pauze Pauze Pauze Pauze
WOP 17 Robin Vriend Sokudo Gym C vs Danny Delvers Mike's Gym C
18 Abdul Mouhdad Budo Blok C vs klabdelhaay laayti El Bacha C WOP
KO 19 Jaap muys Cool Gym C vs Alaan Briefkani Clyde v Dams C
20 Fernando Groenhart Mike`s Gym C vs Leroy Keastner Afafa Gym C WOP
21 Faried Ouachour Sokudo Gym C vs Hicham chemga El Bacha C WOP
22 Danny v Hoolwerff Mike`s Gym C vs Adil zifri jagaur El Bacha C WOP
23 Marloes Merza Mike`s Gym B vs Jennifer Trustfull FF Carbin B WOP
24 Roberto Dekker Sokudo Gym B Terrence FF Carbin B WDO
1 Chantal Colijn Sokudo Gym S vs Simone Gijsbers van Wijk Everybody Gym S WOP
WOP 2 Alex Spil Sokudo Gym N vs Unal Bulut Jager/Sarac N
WOP 3 Ramona van Hoorn Sokudo Gym S vs cARMEN V dINTELEN Everybody Gym S
WOP 4 Pieter Buisman Sokudo Gym C vs Ilias Elmare Jurojin C
WOP 5 Romano Morjoner Everybody Gym J vs Robin v Roosmalen Sportschool Roosmalen J
MEDINT 6 Peter v Brummelen Top Team Beverwijk N vs Michael Sjiem-Fat Clyde v Dams N
7 José Shoo Massive Gym N vs Nicky Vink Sportschool Roosmalen N MEDINT
8 Edwin HeinenÂ* Cool Gym N vs Dennis Haverlag Everybody Gym N WOP
ON 9 Estaban van Goor Sokudo Gym N vs ohoud El Bacha N ON
KO 10 Erkan Karakas Sokudo Gym N vs Emnah Poluskv Top Team Beverwijk N
11 Keeley Hebden Sokudo Gym N vs junaddy FF Carbin N WOP
12 Danny Baron Sokudo Gym N vs Rick Schipper Cairo Kickboksing N WOP
WOP 13 Alex Lindeboom Sokudo Gym N vs Ali Afkiran Jager/Sarac N
14 Franklin Leek Sokudo Gym N vs Friso Vogelzang Cairo Kickboksing N WTKO
WOP 15 Tino Dekker Sokudo Gym N vs Adam Clyde v Dams N
WOP 16 Poyan Saidlou Everybody Gym N vs cEDRIC sHIRINO Jager/Sarac N
vs
Pauze Pauze Pauze Pauze
WOP 17 Robin Vriend Sokudo Gym C vs Danny Delvers Mike's Gym C
18 Abdul Mouhdad Budo Blok C vs klabdelhaay laayti El Bacha C WOP
KO 19 Jaap muys Cool Gym C vs Alaan Briefkani Clyde v Dams C
20 Fernando Groenhart Mike`s Gym C vs Leroy Keastner Afafa Gym C WOP
21 Faried Ouachour Sokudo Gym C vs Hicham chemga El Bacha C WOP
22 Danny v Hoolwerff Mike`s Gym C vs Adil zifri jagaur El Bacha C WOP
23 Marloes Merza Mike`s Gym B vs Jennifer Trustfull FF Carbin B WOP
24 Roberto Dekker Sokudo Gym B Terrence FF Carbin B WDO