dannyhoyer
25-01-2006, 14:29
http://img73.imageshack.us/img73/1347/lol31wb.jpg (http://img83.imageshack.us/my.php?image=lol41js.jpg)
Klik op de poster
Matchmaking:
Muay Thai:
1Mitchel Verhagen (Hoyer's Gym) - Moreno Janssen (Sportschool Haberland) -60 N klasse jeugd
2ALic Suad (Hoyer’s Gym) - Danny de Wolf (Sportschool Buurmans) -63,5 N klasse Jeugd
3Hicham Mousodi(Demirci) - Tin Hu (Team Duncan) -61.23 N klasse
4Laila Potalivo (Hoyer’s Gym) - Natascha Wilms(Geeraerts Gym) -63.5 N klasse
5Perry Boots (ke Jia Quan/Hoyer’s Gym) -Shaun Waltmans (Jego Gym) -66.68 N klasse
6Femke Hulshoff (Hoyer's Gym) - Marian de Groot (Duran Gym) -63,5 N klasse
7Jeffrey de Groot (Vos Sport) - Antony Homps (LIngho Gym) -69,85 N klasse
8Roemer Hof (Duran Gym) - Sebastiaan Tatto Acosta (Jego Gym) -76.2 N klasse
9Johnny van Lieshout (Duran Gym) - Fabio Pudu (jego Gym) -82.55 N klasse
10Maritzarda Hersisia (Hoyer’s Gym) -Daphne van Jaarsveld(Maeng Ho) -57,15 C Klasse
11Cliffe Bringmans (Demirci) - Menno Raas (Sportschool Buurmans) -76,2 C klasse
12Jos Horsch (Jego Gym) - Khalid El Hadouchi (Geerarts Gym) -66.68 C Klasse
13Danny Rosbag (Hoyer's Gym) - Freddy van Duffelen ( Sportschoolbuurmans) -66.68 C klasse
14Taigo Martina (Sportlife) - Arif Sedouggi (Ling Ho Gym) -95 C Klasse
Sanda:
15Hassan Bouhadayie (Hoyer’s Gym) - Ben Witsmeer ( LIngho Gym) -70 N Klasse
16Antoinne Gravenstijn (Ke Jia Quan/Hoyer's Gym) - David Bertrant (Trilogy Sports) -75 C klasse
17Michael Braeken ( Hoyer’s Gym) - Sascha del Sal (MAC) -80 N klasse
18Nick Oosterwaal (Lingho Gym) - Robin Vencken (MAC) -65 C Klasse
Mixfight Amateurs:
19Ben Boekee (Hoyer's Gym) - Raf van Herck (Team Topfighters) -65
20Dave Dormans (Hoyer’s Gym) -Akin Duran (Team Topfighters) -70
21Eddy ter Veen (Team Duncan) - Adem Duran (Team Topfighters) -70
Mixfight Pro:
22Marco Dritty (Hoyer's Gym) - Travis Schlee (Sportschool Buurmans) -70
23John de Wilde(Hoyer’s Gym) -Andre Fyeet (Team Schreiber) -90
Zaal open:16:00
Aanvang:17:00
Entreekaarten of viptafels:0653998067
Klik op de poster
Matchmaking:
Muay Thai:
1Mitchel Verhagen (Hoyer's Gym) - Moreno Janssen (Sportschool Haberland) -60 N klasse jeugd
2ALic Suad (Hoyer’s Gym) - Danny de Wolf (Sportschool Buurmans) -63,5 N klasse Jeugd
3Hicham Mousodi(Demirci) - Tin Hu (Team Duncan) -61.23 N klasse
4Laila Potalivo (Hoyer’s Gym) - Natascha Wilms(Geeraerts Gym) -63.5 N klasse
5Perry Boots (ke Jia Quan/Hoyer’s Gym) -Shaun Waltmans (Jego Gym) -66.68 N klasse
6Femke Hulshoff (Hoyer's Gym) - Marian de Groot (Duran Gym) -63,5 N klasse
7Jeffrey de Groot (Vos Sport) - Antony Homps (LIngho Gym) -69,85 N klasse
8Roemer Hof (Duran Gym) - Sebastiaan Tatto Acosta (Jego Gym) -76.2 N klasse
9Johnny van Lieshout (Duran Gym) - Fabio Pudu (jego Gym) -82.55 N klasse
10Maritzarda Hersisia (Hoyer’s Gym) -Daphne van Jaarsveld(Maeng Ho) -57,15 C Klasse
11Cliffe Bringmans (Demirci) - Menno Raas (Sportschool Buurmans) -76,2 C klasse
12Jos Horsch (Jego Gym) - Khalid El Hadouchi (Geerarts Gym) -66.68 C Klasse
13Danny Rosbag (Hoyer's Gym) - Freddy van Duffelen ( Sportschoolbuurmans) -66.68 C klasse
14Taigo Martina (Sportlife) - Arif Sedouggi (Ling Ho Gym) -95 C Klasse
Sanda:
15Hassan Bouhadayie (Hoyer’s Gym) - Ben Witsmeer ( LIngho Gym) -70 N Klasse
16Antoinne Gravenstijn (Ke Jia Quan/Hoyer's Gym) - David Bertrant (Trilogy Sports) -75 C klasse
17Michael Braeken ( Hoyer’s Gym) - Sascha del Sal (MAC) -80 N klasse
18Nick Oosterwaal (Lingho Gym) - Robin Vencken (MAC) -65 C Klasse
Mixfight Amateurs:
19Ben Boekee (Hoyer's Gym) - Raf van Herck (Team Topfighters) -65
20Dave Dormans (Hoyer’s Gym) -Akin Duran (Team Topfighters) -70
21Eddy ter Veen (Team Duncan) - Adem Duran (Team Topfighters) -70
Mixfight Pro:
22Marco Dritty (Hoyer's Gym) - Travis Schlee (Sportschool Buurmans) -70
23John de Wilde(Hoyer’s Gym) -Andre Fyeet (Team Schreiber) -90
Zaal open:16:00
Aanvang:17:00
Entreekaarten of viptafels:0653998067