Richelieu
03-02-2008, 02:53
1) J Andy Oosterling (FFC) WOP vs Amine el Ghaddlar (Impact Boxing)
2) NW Etien Gergis (Gym Haarlem) vs Jochem Kose (Sokudo Gym) DRAW
3) NW Inty Caupain (Dayon Gym) vs Nisvet Sivac (Gym Haarlem) WTKO
4) C Dwayne Noordzee (FFC) WOP vs Alic Suad (Hoyer Gym)
5) C Marcel van Bekkum (Ropie Gym) vs N.Look (Drago Gym) WOP
6) C Acic (Fujiyama) vs Redwab (Thaiboks Delft) WOP
7) B Farid Riffi (Vos Gym/Yamoto Gym) WOP vs Pieter Buisma (Sokudo Gym)
8) B Joel Groenberg (Matuari) vs H. Boubkari (MTC van Dams) WOP
9) B Justin Dap (FC van Dams) vs Peter van Brummelen (Top Team Beverwijk) WKO
10) B Boy Boy Marin (KB Arnhem) vs Omar (Red Hawks Belgie) WOP
11) A Jennifer Trustfull (FFC) WOP vs Colette vd Ham (Fujiyama/Team Aerts)
12) C Jim Beljaards (Gym Haarlem) vs Jermain (Ropie Gym) DRAW
13) C Pietje Doorje (FFC) WOP vs Remco de Vogel (Gym Haarlem)
14) B Rachida Bouhout (Vos Gym) WOP vs Arlene de Freitas (Gym International)
15) B Glenn Groen (Days Gym) vs Miloud Hatik (Fujiyama) WOP
16) B Sergio Wielzen (FFC) vs Mo Aljedyan (Gym Haarlem) DRAW
17) B Mo Ben Nasser (Fight Club Haarlem) WKO vs Fernando Groenhart (Mike's Gym)
18) A Rodney Doorje (FFC) vs Mustafa Ziani (Gym International) WOP
Ben kapot na deze lange dag! Morgen komen de foto's online @ Mixfight.nl
2) NW Etien Gergis (Gym Haarlem) vs Jochem Kose (Sokudo Gym) DRAW
3) NW Inty Caupain (Dayon Gym) vs Nisvet Sivac (Gym Haarlem) WTKO
4) C Dwayne Noordzee (FFC) WOP vs Alic Suad (Hoyer Gym)
5) C Marcel van Bekkum (Ropie Gym) vs N.Look (Drago Gym) WOP
6) C Acic (Fujiyama) vs Redwab (Thaiboks Delft) WOP
7) B Farid Riffi (Vos Gym/Yamoto Gym) WOP vs Pieter Buisma (Sokudo Gym)
8) B Joel Groenberg (Matuari) vs H. Boubkari (MTC van Dams) WOP
9) B Justin Dap (FC van Dams) vs Peter van Brummelen (Top Team Beverwijk) WKO
10) B Boy Boy Marin (KB Arnhem) vs Omar (Red Hawks Belgie) WOP
11) A Jennifer Trustfull (FFC) WOP vs Colette vd Ham (Fujiyama/Team Aerts)
12) C Jim Beljaards (Gym Haarlem) vs Jermain (Ropie Gym) DRAW
13) C Pietje Doorje (FFC) WOP vs Remco de Vogel (Gym Haarlem)
14) B Rachida Bouhout (Vos Gym) WOP vs Arlene de Freitas (Gym International)
15) B Glenn Groen (Days Gym) vs Miloud Hatik (Fujiyama) WOP
16) B Sergio Wielzen (FFC) vs Mo Aljedyan (Gym Haarlem) DRAW
17) B Mo Ben Nasser (Fight Club Haarlem) WKO vs Fernando Groenhart (Mike's Gym)
18) A Rodney Doorje (FFC) vs Mustafa Ziani (Gym International) WOP
Ben kapot na deze lange dag! Morgen komen de foto's online @ Mixfight.nl