View Full Version : Poster: Vechtsportgala 2 November Eerbeek
Khanom Thom
16-09-2008, 00:32
http://img144.imageshack.us/img144/1302/postera31fh9.jpg
Mr 1 Leg
16-09-2008, 07:51
mooie poster ziet er weeral een leuk gala uit thanks ;)
mooi poster, ben zeer benieuwd naar Gwenny ;)
Richelieu
16-09-2008, 19:07
In de voorverkoop zijn de kaartjes 15 euro! Erg scherp aan de prijs! Het scheelt zeker als je dus voortijdig erbij bent!
Ook zal er van dit gala weer een (foto)verlag worden geplaatst op Mixfight !
Bij deze even een update van de matchmaking:
1. Hicham Achahchouch 9jr 34kg 10jr Hannes
Team Beast of the East J-kl Lomulder MT Hoogeveen
2. Ferhat 15jr -63.50kg 15jr Idres Mommand
Akdeniz Gym J-kl MT Zwolle
3. Quincy mc Closkey 13jr -52.16kg 14jr Bagduan Karadimir
Team Beast of the East J-kl Budo Blok Apeldoorn
4. Kirsten Kiesbrink -63.50kg Nadine Aalhuizen
Bora Gym Apeldoorn N-kl Soykan Gym Vaassen
5. Maico Hennink -69.85kg Murat Gorgulu
KB.Zutphen N-kl MT Zwolle
6. “kleine” Mo Achahchouch 15jr -57.17kg 14jr Hubert Geven
Team Beast of the East J-kl Budo Blok Apeldoorn
7. Calliyan (65kg) -63.50kg Yusuf Azer Team Luyken Doetinchem C-kl Team Azer Zwolle
8. Wencho Hennink -82.55kg Andre Wolf
KB.Zutphen N-kl Budo Blok Apeldoorn
9. Nesta Kankam -66.68kg Yan Bak
Team Eeast of the East N-kl Bully’s gym Wageningen
10. Mauricio Cardoso -79..38kg Melvin Kainama
KB.Zutphen N-kl Muay Boran gym Apeldoorn
11. Aram Khazaryan -63.50kg Gokan
Team Beast of the East N-kl Team Luyken Doetinchem
12. Sahin Koycu -69.85kg Marcel Team Beast of the East N-kl Bora gym Apeldoorn
13 Victor Dick -69.85kg Nawed
Energie Gym Duitsland B-kl Team Azer Zwolle
=====================================pauze======pa uze=======================
14. Gwenny Schraa -82.55kg Marc Hulshof
Team Beast of the East N-kl Muay boran gym Apeldoorn
15. Michel Santing -58.97kg Stefan Middelkamp
Muay boran gym Apeldoorn C-kl MT Zwolle
16. Brahim -76.20kg Hovik Tikranjan KB.Arnhem B-kl Team Azer Zwolle
17. Bertrik Berfelo -63.50kg Martin Spoolder
KB.Brummen N-kl MT Zwolle
18. Ronnie Jacobs -100kg Frank ter Brug KB.Zutphen C-kl Team Azer Zwolle
19. Omar Baqi -69.85kg Nicky Lopez
Team Beast of the East B-kl KB.Brummen
20. Ruben Jemmott -86.18kg Nale
KB. Brummen B-kl KB.Arnhem
21. Atty Gol -65kg Dave van de ploeg
Team Beast of the East A-kl Team Azer Zwolle
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.