View Full Version : Programma Ahoy
Heeft iemand de programmering?
Thanks:thup:
Voorprogramma:
Voorprogramma Tough is not Enough Ahoy 5 oktober 2008
Blauwe Hoek Rode hoek
Nwl-Klasse
1. Dayley de Haan Muay Thai 83 kg Joop Lorsé
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 1,5 minuten Kickboxing Pinas
2. Sebastiaan Peters Muay Thai 84 kg Emred
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 1,5 minuten Sportinstituur Kimé
3. Raxana Gaal Muay Thai 58 kg Birgit Faay
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 1,5 minuten TB Den Haag
4. Ruud Verlaren Muay Thai 80 kg Armin Nerum
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 1,5 minuten Full Kick Ed Bruin
5. Aziz Kalah Muay Thai 63 kg Idris Demerci
Carbin Gym 3 x 1,5 minuten Team Gunyar
Jeugd-Klasse
6. Nicky de Raad Muay Thai 52 kg Mehmet Erbek
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 2 x 1 minuten SS Ommoord
7. Yannick van Unen Muay Thai 65 kg Jimmy van Eijk
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 2 x 1 minuten Afafa Gym
8. Jameson Leita Muay Thai 58 kg Oesman Trincas
Bulls Gym 2 x 1 minuten Thanigul Gym
9. Donny Vrijmoeth Muay Thai 52 kg Carlito
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 2 x 1 minuten Lotus Gym
C-Klasse
10.Etienne Schop Muay Thai 115 kg Sander Duyvis
Full Kick 3 x 2 minuten Mike’s Gym
11.Hinda Takhloufi Muay Thai 67 kg Angela Koenders
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 2 minuten Everybody Gym
12.Samantha van Doorn Muay Thai 53 kg Caagla Yilmaz
Van Asdonck 3 x 2 minuten Dragon Gym Den Haag
B-Klasse
13.Robin Vlieger Muay Thai 71 kg Dean Bishop
Golden Glory 3 x 3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam
14.Malik Cumbernath Muay Thai 77 kg Joep Beerepoot
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 3 minuten Team Petres
15.Navin Bihari Muay Thai 65 kg Mandela Antone
SS Ommoord 3 x 3 minuten Silent Dragon
16.Mohammed Medhar Muay Thai 73 kg Ivan Mendeszoon
Fight Team Plaza 3 x 3 minuten SS Ommoord
A-Klasse
17.Tommy van Wijngaarden Muay Thai .. kg Utley Meriana
Bully’s Gym 3 x 3 minuten Silent Dragon
18.Bappie Tetteroo Muay Thai 65 kg Said Taument
Oosterbaan – Hardcore Rotterdam 3 x 3 minuten Bully’s Gym
19.Souffian Aouragh Muay Thai 72 kg Germaine Wells
Topfighters Rotterdam 3 x 3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam
20.Titiana van Polanen Muay Thai 59 kg ET Marianka Bestebreur
Team Schreiber 3 x3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam
21.Dennis Vlaskamp MMA 70 kg Twan van Buuren
Team Hardcore 2 x 3 minuten Team Mark Duncan
Hoofd programma:
Blauwe Hoek Rode hoek
1. Stefan Struve MMA +95 kg Ralf Wonnink
Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore
2. Brian Douwes K-1 rules +95 kg Stipan Radic
Top Team Beverwijk 3 x 3 minuten Team Hardcore
3. Najat Hasnouni-Alaoui K-1 rules -65 kg Jorina Baars
Universal Gym Belgie 3 x 3 minuten Team Hardcore
4. Moise Rimbon MMA +95 kg Hans Stringer
Team Crocop 2 x 5 minuten Team Beast of the East
5. Mourad Bouzidi K-1 rules +95kg Goran Radonic
Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore
6. Furdjel de Windt MMA -70 kg Danial Sharifi
Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore
7. Chris Ngimbi K-1 rules -70kg Chad Bischop
Team Showtime 3 x 3 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam
8. Robert Jocz MMA -95kg Vitaly Shementov
Team Beast of the East 2 x 5 minuten Team Hardcore
9. Brian Molany MMA +95kg Martin Zewada
Team Schreiber 2 x 5 minuten Team Hardcore
10. Christophe Clugston K-1 rules +95kg WT Jan Oosterbaan
Vos Gym 3 x 2,5 minuten Oosterbaan – Hardcore Rotterdam
11. Sahin Yakut MMA -80kg WT Chico Martinez
Team Showtime 2 x 5 minuten Team Hardcore
12. William Diender K-1 rules -70kg WT Rachid Belaini
Team Aerts 5 x 3 minuten Mike’s gym
P A U Z E +/- 10 MINUTEN
13. Ali Mazoudi MMA +95kg NT Samir Bourekba
Golden Glory 2 x 5 minuten Team Hardcore
14. Henriques Zowa K-1 rules +95kg Jerrol Venetiaan
FFC 3 x 3 minuten Team Perfect
15. Goran Borovic K-1 rules –72,5kg Alviar Lima
Team Hardcore 3 x 3 minuten Team Beast of the East
16. Murat Derekci K-1 rules -70kg Tarik El Idrissi
Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore
17. Gary Turner K-1 rules -93kg Tyrone Spong
Team Turner 3 x 3 minuten Black Label
18. Chaid Oulat el Hadj K-1 rules -72,5kg WT Ali Gunyar
Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore
19. Gilbert Yvel MMA +95kg Sergey Shementov
Vos Gym 2 x 5 minuten Team Hardcore
20. Anderson Braddock Silva K-1 rules +95kg WT Gohkan Saki
Pancration 3 x3 minuten Golden Glory
21. Bjorn Breggy K-1 rules +95kg Alexey Ignashov
Team Showtime 3 x 3 minuten Team Hardcore
22. Barrington Patterson MMA +95kg WT Bob Schreiber
England 2 x 5 minuten Team Schreiber
- Saki & Zowa vechten niet.
De man van 14K
04-10-2008, 22:40
- Saki & Zowa vechten niet.
nu het gala zo vroeg begint moet het voor Tony in iedergeval mogelijk zijn om met de trein naar huis te komen
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.