Ellen
18-10-2008, 13:23
Bij deze de voorlopige matchmaking voor 'The Battle of Wormer' zondag 26 oktober bij Sportschool Maxifit/Team Schreiber, Eendrachtstraat 5 te Wormer.
Zaal open om 13.30 uur, start evenement om 14.30 uur. Kaarten te koop aan de deur voor slechts 15 euro per stuk!
We zoeken voor deze dag nog een c-klasser 72,5 kg, en een c-klasser 65-66 kg max 19 jr.
Voor meer info mail naar [email protected] of [email protected]
Graag tot ziens op 26 oktober in Wormer!
Nills van Noord Pancration MMA PROF -95 kg Zsolt Burda Team Schreiber
Rahad Darpinyan Van Os Gym MMA 90 kg Marino van Dijk Team Schreiber Gn
Melissa Lan BJJ Purmerend/Vos Gym MMA 65 kg Laura Prins Team Impact
Mauricio Overman Van Os Gym MMA 66 kg Maxim Moussa Team Duncan
Iwan Pang Team Karatas MMA 75 kg Twan Van Buren Team Duncan
Eric Nooy Team Schreiber MMA -95 kg Rowan Tol Team Petres
Mieke Groenendijk Rams Thai C-klasse 61 kg Salaysa vd Bos Loekies Gym
Anissa Haddaoui Team Schreiber C-klasse 61 kg Kristy Ooms KB Brummen
Hamim Saygin Team Karatas C-klasse 73 kg Tristan Anderson Team Schreiber
Malic Groenberg VD Vathorst C-klasse 66 kg Quener Medalla Continental Gym
Jonathan MacNak Continental Gym C-klasse 68 kg Souhail Loukili Yamato Gym
Melanie den IJssel Rams Thai C-klasse 67 kg Danielle Gart Mejiro Gym
Murat Tuncer Vorswijk Gym C-klasse 78 kg Isdert Keizer KB Cairo
Karin Kuyt Budo Gym N-klasse 62 kg Michelle Weeda Loekies Gym
Jackie Duchienne Oosterbaan Gym N-klasse 65 kg Rowaida Harak Amansour Gym
Illias Loukili Yamato Gym N-klasse 74 kg Fernando Lopez Bodyshape
Charles Skovie Tai VD Vathorst N-klasse 63 kg Teyfik Eke Team Karatas
Lino Nimmermeer VD Vathorst N-klasse 75 kg Erturul Bayrak Team Karatas
Luis Schaft Team Schreiber N-klasse 66 kg Khalil Bouhamou Vorswijk Gym
Hicham Hazzar Yamato Gym N-klasse 68 kg Cees Jan Deen Bodyshape
Reindert van Aalst Vorswijk Gym N-klasse 86 kg Marijn de Lange Team Scheiber Gn
Dusty Heystek Bodyshape N-klasse 76 kg Michelle Konings Sportpoint
Jeanot Adriaan Continental Gym N-klasse 82 kg Sebastiaan Peters Oosterbaan Gym
Fatih Cam Van Os Gym N-klasse 95+ kg Karim Riffi Yamato Gym
Lesly Risa Van Os Gym N-klasse 59 kg Hang Fai Chan Team Schreiber Gn
Bas vd Eng Team Schreiber N-klasse 75 kg Erturul Bayrak Team Karatas
Siyar Fakhari Team Karatas 12 jr JEUGD 52 kg Donny Vrijmoeth Oosterbaan Gym 11 jr
Solaiman Hazzar Yamato Gym 15jr JEUGD 58 kg Rahman Ozdemir Team Schreiber Gn 15jr
Romy Does Team Schreiber 9 jr JEUGD 35 kg NAAM Loekies Gym 9 jr
Zaal open om 13.30 uur, start evenement om 14.30 uur. Kaarten te koop aan de deur voor slechts 15 euro per stuk!
We zoeken voor deze dag nog een c-klasser 72,5 kg, en een c-klasser 65-66 kg max 19 jr.
Voor meer info mail naar [email protected] of [email protected]
Graag tot ziens op 26 oktober in Wormer!
Nills van Noord Pancration MMA PROF -95 kg Zsolt Burda Team Schreiber
Rahad Darpinyan Van Os Gym MMA 90 kg Marino van Dijk Team Schreiber Gn
Melissa Lan BJJ Purmerend/Vos Gym MMA 65 kg Laura Prins Team Impact
Mauricio Overman Van Os Gym MMA 66 kg Maxim Moussa Team Duncan
Iwan Pang Team Karatas MMA 75 kg Twan Van Buren Team Duncan
Eric Nooy Team Schreiber MMA -95 kg Rowan Tol Team Petres
Mieke Groenendijk Rams Thai C-klasse 61 kg Salaysa vd Bos Loekies Gym
Anissa Haddaoui Team Schreiber C-klasse 61 kg Kristy Ooms KB Brummen
Hamim Saygin Team Karatas C-klasse 73 kg Tristan Anderson Team Schreiber
Malic Groenberg VD Vathorst C-klasse 66 kg Quener Medalla Continental Gym
Jonathan MacNak Continental Gym C-klasse 68 kg Souhail Loukili Yamato Gym
Melanie den IJssel Rams Thai C-klasse 67 kg Danielle Gart Mejiro Gym
Murat Tuncer Vorswijk Gym C-klasse 78 kg Isdert Keizer KB Cairo
Karin Kuyt Budo Gym N-klasse 62 kg Michelle Weeda Loekies Gym
Jackie Duchienne Oosterbaan Gym N-klasse 65 kg Rowaida Harak Amansour Gym
Illias Loukili Yamato Gym N-klasse 74 kg Fernando Lopez Bodyshape
Charles Skovie Tai VD Vathorst N-klasse 63 kg Teyfik Eke Team Karatas
Lino Nimmermeer VD Vathorst N-klasse 75 kg Erturul Bayrak Team Karatas
Luis Schaft Team Schreiber N-klasse 66 kg Khalil Bouhamou Vorswijk Gym
Hicham Hazzar Yamato Gym N-klasse 68 kg Cees Jan Deen Bodyshape
Reindert van Aalst Vorswijk Gym N-klasse 86 kg Marijn de Lange Team Scheiber Gn
Dusty Heystek Bodyshape N-klasse 76 kg Michelle Konings Sportpoint
Jeanot Adriaan Continental Gym N-klasse 82 kg Sebastiaan Peters Oosterbaan Gym
Fatih Cam Van Os Gym N-klasse 95+ kg Karim Riffi Yamato Gym
Lesly Risa Van Os Gym N-klasse 59 kg Hang Fai Chan Team Schreiber Gn
Bas vd Eng Team Schreiber N-klasse 75 kg Erturul Bayrak Team Karatas
Siyar Fakhari Team Karatas 12 jr JEUGD 52 kg Donny Vrijmoeth Oosterbaan Gym 11 jr
Solaiman Hazzar Yamato Gym 15jr JEUGD 58 kg Rahman Ozdemir Team Schreiber Gn 15jr
Romy Does Team Schreiber 9 jr JEUGD 35 kg NAAM Loekies Gym 9 jr